Anasayfa HAKKIMIZDA

Hakkımızda

PROMAK PRES OTOMASYON MAKİNA SAN VE TİC  LTD ŞTİ., 2006 Mayıs ayında kurulmuş olup, Pres Besleme ve  Sac İşleme Makinaları konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir.
Ürün gruplarımız arasında, Rulo Açıcılar, Sac Doğrultucular, Servo Sürücüler, Pnömatik Sürücüler, Çapak Taşıyıcılar, Sac Yağlayıcılar, Sac Kesiciler, Özel İmalat Hatları, Çabuk Kalıp Değiştirme Sistemleri, Bükme Merkezleri, Çapak ve Polisaj makineları, Abkant Pres Takımları, Punch Takımı Bileme Tezgahları, Portatif Kesme Tezgahları, Kalıp Klavuz Çekme Aparatları, Manyetik Sac Ayırıcılar gibi alanlarda faaliyet göstermektedir.
Firmamız , dünyanın önde gelen firmalari ile distribütörlük anlaşmaları yaparak  bu firmaların gücünü ve tecrübesini müşterileriyle paylaşmaktadır. Teknolojik yenilikleri de yakından takip eder firmamız,  faaliyet gösterdiği alanlardaki başarısını gittikçe arttırmaktadır.

Öncelikli ilkenin müşteri memnuniyeti olduğunu bilen firmamız ;  gerek kalite, gerek teknik, gerekse fiyat anlamında her türlü kolaylığı ve faaliyeti göstererek müşterilerine yenilikçi ve yapıcı bir hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Firmamız;
- Danışma & planlama hizmetleri
- Montaj
- Mühendislik
- Eğitim
- Üretim desteği
- Satış sonrası hizmet ve bakım

hizmetlerini vermektedir.


MİSYONUMUZ
Sac işleme sektörünün,  büyümesini desteklemek ve rekabet gücünü arttırmak amacıyla , kaliteli ve teknolojik sac işleme tezgahlarının satışını ve satış sonrası hizmetlerini sağlamak.


VİZYONUMUZ

Uzun yıllar  güvenilir ve tercih edilir bir çözüm ortağı olmak.